IndexData to istniejąca od 2008 roku firma zajmująca się szeroko pojętym zarządzaniem dokumentami. Nowoczesne metody wspomagające pracę z firmową dokumentacją to nasza pasja i specjalizacja. Świadczymy usługi oraz dostarczamy innowacyjne produkty typu EDM (Electronic Document Management) podnoszące efektywność ekonomiczną procesów biznesowych, które z natury sterowane są właśnie dokumentami.

Pragniemy stać się preferowanym i cenionym dostawcą rozwiązań outsourcingowych w zakresie zarządzania dokumentami i przetwarzania danych w kraju oraz za granicą, rozwijać trwałe relacje z klientami i odkrywać przed nimi korzyści płynące z digitalizacji dokumentów oraz wdrażania nowoczesnych narzędzi do pracy z nimi. Wizja firmy IndexData zawiera się w naszym motto:
Szybki dostęp do informacji i wydajna praca z inteligentnie zarządzanymi dokumentami.
W ramach jej realizacji rozszerzamy zakres świadczonych usług oraz proponowanych produktów w taki sposób aby jako wybrany partner wdrażać i integrować coraz bardziej kompleksowe rozwiązania równocześnie nieustannie podnosząc ich jakość.

Jesteśmy członkiem Cloud28+ – społeczności twórców, dostawców i integratorów usług świadczonych w chmurze obliczeniowej (cloud computing). W naszej ofercie znajuje się System Zarządzania Dokumentami Live-Docs DMS służący do pracy z firmową dokumentacją i jej archiwizacji, dostarczany zarówno w modelu chmury publicznej (Software as a Service) jak i chmury hybrydowej i prywatnej, spełniający wszelkie wymagania wchodzącego niedługo w życie ogólnego rozporządzenia o ochronie danych GDPR (więcej)