Skanowanie i digitalizacja

Redukcja czasu potrzebnego na odnalezienie informacji, łatwiejsze zarządzanie dostępem do dokumentów czy oszczędność powierzchni biurowej to tylko niektóre z korzyści płynące ze skanowania papierowych zasobów i pracy na ich elektronicznych wersjach.

Wprowadzanie danych

Samo zeskanowanie papierowych dokumentów to połowa sukcesu. Aby móc nimi sprawnie zarządzać będą musiały zostać opisane przez odpowiednie metadane co umożliwi ich skatalogowanie oraz późniejsze odszukanie. Rozpoznanie tekstu umożliwi również przeszukiwanie całej ich treści.

Poufne niszczenie

Dokumentacja niearchiwalna, której okres przechowywania minął może zostać zutylizowana. Outsourcing niszczenia dokumentów zapewnia wymierne korzyści dla funkcjonowania firmy i jest przeprowadzany zgodnie z rygorystycznymi normami dającymi gwarancję jakości i bezpieczeństwa.

Usługi świadczone przez naszą firmę są dobierane i rozwijane w taki sposób abyśmy mogli kompleksowo obsługiwać klientów w jak najszerszym znaczeniu pojęcia zarządzania dokumentami. Żadne zlecenie nie jest dla nas zbyt małe. Zdajemy sobie sprawę, że każda firma napotyka na inne trudności, którymi musi zarządzać w ramach różnych budżetów. Dopasowujemy sugerowane rozwiązania w taki sposób, aby sprostać tym indywidualnym wymaganiom.