Firma Proseat Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej niniejszym poświadcza, że firma IndexData wykonała oraz zaprogramowała dla niej stanowisko kontroli jakości jako element procesu produkcyjnego sterowanego elektronicznym obiegiem dokumentów. W ramach trwającej nadal współpracy w zakresie utrzymania, świadczenia wsparcia technicznego oraz dalszych prac rozwojowych firma IndexData wykazuje się rzetelnością, termionowością dostaw i zrozumieniem wymagającego środowiska produkcyjnego. Na podkreślenie zasługuje również fakt bardzo dobrej komunikajci ze zleceniodawcą oraz szybkie reagowanie na pytania i oczekiwania z jego strony.
Continous Improvement Coordinator
Wyświetl

Firma Instalacyjno Budowlana „Probud” s.c. poświadcza, że firma IndexData świadczyła na jej rzecz usługi digitalizacji papierowych faktur kosztowych i planów budowlanych oraz dostarcza rozwiązania informatyczne służące do zarządzania dokumentami elektronicznymi marki Live-Docs. Firma IndexData dała się poznać jako rzetelny partner, który terminowo wykonał prace skanowania i digitalizacji dokumentów przy zachowaniu wymaganych środków bezpieczeństwa informacji oraz sprawnie reagującym na pytania i oczekiwania.
Specjalista ds. Księgowości
Wyświetl

Centrum Polsko-Rosyjskiego Dialogu i Porozumienia

Błyskawiczny kontakt, profesjonalna i kompetentna obsługa, szybkie wykonanie zlecenia na najwyższym poziomie i elastyczność przy wykonaniu skanów rosyjskojęzycznego czasopisma „Nowaja Polsza” (https://www.novayapolsha.pl/publications) – firma IndexData gwarantuje najwyższą jakość usługi. 
Specjalista ds. Badań

Zlecamy prace firmie IndexData od maja 2012 r., na przestrzeni lat zawsze wzorowo świadczyli usługi wprowadzając ponad 30 milionów znaków tekstowych rocznie. Przeprowadzili również specjalistyczne zadania związane z konwersją danych za pomocą własnego oprogramowania umożliwiając nam swobodne korzystanie z przekonwertowanych danych i obrazów. Zawsze uważaliśmy firmę IndexData za profesjonalną i uprzejmą, konsekwentnie realizującą swoje usługi na czas i w ramach założonego budżetu.
Dyrektor Zarządzający
Wyświetl

Instytut Ekspertyz Sądowych im. Prof. dra Jana Sehna
Kraków
Wyświetl

Genus IT
Nuneaton, UK
Wyświetl

ImageStor
Londyn, UK
Wyświetl