Skanowanie to epizod w cyklu życia dokumentu, w którym powstaje jego elektroniczna wersja. Aby w pełni skorzystać z możliwości jakie daje ta transformacja do dalszego zarządzania dokumentem potrzebne będą odpowiednie narzędzia informatyczne. Ich wybór będzie zależał między innymi od tego czy dokument został zeskanowany aby go zarchiwizować, przesłać do innego pracownika lub wgrać do firmowego systemu obiegu dokumentów.

Jeżeli Twoja firma korzysta już z systemu zarządzania dokumentami po zeskanowaniu dostarczonych dokumentów papierowych przygotujemy ich elektroniczne kopie w takim formacie aby można je było do niego zaimportować. Szczegóły tego procesu ustalimy wcześniej i opiszemy w specyfikacji procesu digitalizacji przygotowywanej dla każdego typu skanowanych dokumentów. Przygotujemy pliki w dowolnym popularnym formacie – PDF i PDF/a (w tym z rozpoznanym tekstem „w tle”), TIFF, JPG lub innym. Zeskanowane dokumenty dostarczymy na dowolnym nośniku przenośnym, jak płyta CD/DVD czy pamięć USB, udostępnimy na serwerze FTP, prześlemy na firmowy serwer FTP lub zaimportujemy bezpośrednio do wskazanego przez Ciebie systemu.

Oferujemy również własne rozwiązania do Elektronicznego Zarządzania Dokumentami (Electronic Document Management). Niezależnie od tego czy potrzebujesz zeskanować i nagrać na płytę kilkadziesiąt faktur kosztowych z ostatniego miesiąca czy udostępnić wiele gigabajtów różnych dokumentów firmowych pracownikom w odległych oddziałach pomożemy dobrać i wdrożyć odpowiednie narzędzie, przeprowadzimy szkolenie z jego użytkowania oraz zapewnimy długoterminowe wsparcie techniczne w ramach którego otrzymasz bezpłatne aktualizacje.